Mesut Haberleri

mesut haberleri ve güncel mesut gelişmeleri, mesut ile ilgili tüm video, mesut fotoğrafları ve mesut haberleri Karaman Haber, Son Dakika Karaman Haberleri sitemizde


Karaman Haber

Belediye Başkan Adayı Soyfidan, Belediye Meclis Üyesi Adayları Süleyman Ülküsever, Süleyman Diler ve parti yönetimiyle birlikte İmaret esnafını ziyaret etti.

Karaman Haber

Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, yaptığı yazılı açıklama ile daha önce açıkladığı projelerini yeniden hatırlattı.

Karaman Haber

Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan Karaman Kalesi'nin Şu Anki Perişan Halini Görünce İsyan Etti....

Karaman Haber

BBP Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, taraftar parkında yeri boş olan Karaman Futbol Kulübü’nün armasını ait olduğu anıta yapacağını...

Karaman Haber

BBP Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan 31 Mart Seçimleri Doğrultusunda Diğer Partilerden Aday Olan Rakiplerini Siyasi Ahlaka Davet Etti.

Karaman Haber

BBP Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan Dün Gece Katıldığı Bir Programda Karaman Yöneticilerini Yerden Yere Vurdu..

Karaman Haber

BBP Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, seçilmeleri durumunda vatandaş ayrımı yapmaksızın herkese eşit hizmet edeceğiz. “dedi.

Karaman Haber

Yerel Seçimler Yaklaşırken Adaylar Belli Olmaya Başladı. Mesut Soyfidan Büyük Birlik Partisinden Karaman Belediyesi Başkanlığına Adaylığını Açıkladı,

Karaman Haber

Karaman’a gelen Saadet Partisi Genel Merkez Sekreteri ve Ankara Milletvekili Mesut Doğan, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Karaman Haber

Büyük Birlik Partisi Karaman 1. sıra milletvekili adayı Mesut Soyfidan’ın birlik çağrısına vatandaşlardan yanıt gecikmedi.

Karaman Haber

2023 yılı genel seçimlerine son beş gün kaldı. Tüm partiler vaatlerini vatandaşlara aktarmaya devam ederken, propagandalarda sona gelinmeye başlandı.

Karaman Haber

Karaman’da atkı ile yüzünü kapatan bir kişi, girdiği alış-veriş merkezinde kasiyere silah doğrultarak kasadaki paraları alarak kaçtı