Karaman Gazeteciler Cemiyeti, kentin nabzını tutmaya devam ediyor. Bu akşam saat 21.00'de sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak olan Gündem Takip programının konuğu, Büyük Birlik Partisi'nden Mesut Soyfidan olacak.

Soyfidan, son dönemlerde adı sıkça projeleriyle anılan ancak seçim kuruluna gerekli evrakları yetiştiremeyerek adaylık başvurusunda bulunamayan isim olarak dikkat çekiyor. Karaman'ın geleceğine dair projeleri ve seçim sürecinde yaşadığı engellere ilişkin açıklamalarda bulunması beklenen Soyfidan, Karamanlıların merak ettiği konular hakkında bilgi verecek.

Karaman Gazeteciler Cemiyeti, Gündem Takip programı ile kamuoyunu bilgilendirme misyonunu sürdürürken, kentteki siyasi gelişmeleri de yakından takip etmeye devam ediyor. Program, kentin genel gündemine ışık tutarken, vatandaşların sorularına da cevap arıyor. Soyfidan'ın Gündem Takip programındaki söyleşisi, Karamanlılara önemli bir bilgilendirme fırsatı sunarken, aynı zamanda siyasi arenada yaşanan gelişmeleri de yakından takip etmek isteyenler için de önemli bir kaynak olacak.

Programı izlemek isteyenler, saat 21.00'de cemiyetin resmi sosyal medya hesaplarından canlı olarak takip edebilecekler.

https://www.facebook.com/KaramanGazetecilerCemiyeti

Editör: Özgür CAN