BBP Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan sosyal medya hesabında, rakiplerinin kendine ait olan projeleri alarak, sanki kendilerine ait gibi servis etmelerini eleştirdi.

Soyfida paylaşımında; 

 BU GÜNE KADAR YAPMAMIŞLAR
BİZ BİR AY ÖNCE PROJELERİMİZİ AÇIKLADIK.
ORDAN OKUYUP OKUYUP İLHAM ALIYORLAR.
ELİNİZDEYKEN YAPSAYDINIZ.
BU PROJELER BANA AİTTİR' dedi. Rakiplerinn bu iddialara nasıl bir cevap vereceği merak konusu oldu.

Ayrıca seçim çalışmalarında Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, Çarşamba pazarına ziyarette bulundu.

Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, Belediye Meclis Üyesi Adayı Süleyman Diler ve parti yönetimi dün Çarşamba pazarını ziyaret etti. Vatandaşlar ve esnafın şikayetleri üzerine Karaman’ı Kapalı Pazaryeri’ne kavuşturacaklarını belirterek, “Semt pazarlarımızı her ziyaret ettiğimizde çeşitli şikayetler alıyoruz. Hem esnafımız hem vatandaşlarımız bir çok sıkıntıdan muzdarip.

Bu sorunlar yıllardır konuşuluyor fakat ne hikmetle yöneticiler bu sorunlara kulak tıkamış durumda. Halkımız teveccüh gösterir bizlere yetki verirse bu basit sorunları bir daha konuşulmamak üzere çözüme kavuşturacağız. Kapalı pazaryerimizde esnafımızı ve vatandaşımızı üşütmeden, sağlıklı ve güvenli bir alışveriş imkanı sunacağız” dedi.


 

Editör: Özgür CAN