Adayı Haberleri

Adayı haberleri ve güncel Adayı gelişmeleri, Adayı ile ilgili tüm video, Adayı fotoğrafları ve Adayı haberleri Karaman Haber, Son Dakika Karaman Haberleri sitemizde


Gündem

Ak Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Akgün; Tarihi Çeşmelerimizi Öksüz Bırakmayacağız: Eskileri Biz, Yenileri Siz Yapacaksınız!"

Gündem

Karaman Rauf Denktaş Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Dölek ''Daha İyiye, Daha Güzele, Hep Beraber' diyerek seçmenlerinden oy istedi..

Gündem

Karaman Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Karataş Merhem70'i anlattı. '' Niyet Hayr,Akıbet Hayr'' denilecek proje...

Gündem

Ak Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün çılgın projelerini anlatmaya ,tanıtmaya ve nasıl gerçekleşeği hakkında bilgi vermeye devam ediyor.

Gündem

AK Parti Belediye Meclisi Üyesi Adayı Yusuf Bilgin ve İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Tamer Yıldızbaş, projelerin açıklamaya başladı.

Gündem

Akçaşehir'in sevilen CHP'li Belediye Başkan Adayı Yeşildaş, 31 Mart seçimlerine hazırlanırken, kasaba için önemli projelerini kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor

Gündem

Karaman Gazetecileri tarafından sunulan, ''Gündem Takip'' programının dün akşamki konuğu CHP Karaman Belediye Başkanı Adayı Recep Sertçelik'di.

Gündem

Ak Parti Karaman Belediye Başkanı Adayı Mevlüt Akgün Karaman'ın Gözdesi Olacak Piri Reis 2. Etap Sözü Verdi...

Gündem

Kazımkarabekir Belediye Başkanı ve İyi Parti Belediye Başkan Adayı Recep Boyacıoğlu yaptığı projelerini tanıtmaya devam ediyor..

Gündem

Başkan Adayı Mevlüt Akgün vizyon projelerini açıklamaya devam ediyor; “Yapacağımız Kent Tarihi Müzesi, kentimizin geçmişini ve hafızasını sergileyecek”

Gündem

Kazımkarabekir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Recep Boyacıoğlu, Kazımkarabekirli seçmenlerine bir video mesajla seslendi.

Gündem

Saadet Karaman Belediye Başkanı adayı Mehmet Karakaş sanayi esnafı ziyaret etti. Karaman Hoca Açıklamasında Söz Verdik!