Rauf Denktaş Mahallesi'ne güçlü bir muhtar adayı olarak çıkan Mehmet Dölek, Karaman'ın önde gelen esnaflarından biri olarak tanınıyor. Mahallesinin sorunlarına hakim olduğunu belirten Dölek, adaylığını açıklarken, mahalle sakinlerinin bütün ihtiyaçlarına çözüm bulmayı hedeflediğini ifade etti. Özellikle Karaman merkezde bulunan işyerinin avantajını kullanarak, mahalle sakinlerine 7/24 ulaşılabilir olacağını söyledi.

Mehmet Dölek, çevresinde ve üst makamlarda tanıdıklarıyla işbirliği yaparak mahalle sorunlarını en kısa sürede çözmeyi vaat ediyor. Ayrıca, mahalledeki ihtiyaç sahiplerinden öğrencilere kadar herkesin sorunlarına çözüm bulacağını belirtiyor. Mahallenin tüm sorunlarına hakim olduğunu dile getiren Dölek, mahalle sakinlerinin yaşadığı her türlü sorunu dikkate alarak çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyeceğini vurguluyor.

Mehmet Dölek'in bu adaylık açıklaması, Rauf Denktaş Mahallesi'nde yaşayan vatandaşların beklentilerini karşılamak ve mahalledeki sorunların çözümü için umut oluşturuyor. Dölek'in sahip olduğu deneyim ve çözüm odaklı yaklaşım, mahalle sakinlerinin güvenini kazanarak desteklerini almayı hedefliyor.

Muhtar adayı Mehmet Dölek, son olarak "Daha iyiye, daha güzele, hep beraber ulaşacağız" diyerek seçmenlerinden destek istedi. Dölek'in adaylık açıklaması, Rauf Denktaş Mahallesi'nin geleceğine dair umut verirken, mahalle sakinlerinin katılımıyla daha yaşanabilir bir çevrenin inşa edilmesine yönelik bir adım olarak değerlendiriliyor.

Editör: Özgür CAN