İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Recep Boyacıoğlu yapay zeka teknolojisinden faydalanılarak yapılan ve tüm seçmenler için isme özel olarak hazırlanan video mesajda beş yıllık faaliyetlerini ve çalışma ilkelerini anlatan Başkan Boyacıoğlu, ilçe halkından yeniden destek ve dua istedi. Boyacıoğlu verdiği mesajda;

"Sizlerin destek ve duası, Allahın da izni ve inayeti ile memleketimize beş yıldır hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz. Desteğin için çok teşekkür ediyorum.
Belediye kaynaklarını çarçur etmeden, sizlerin haklarını ve Allahın rızasını gözeterek çalıştık, tek bir kuruşunuzu zayi etmedik, ettirmedik.
İlçemizin doğalgaz, içme suyu, imar planı, kanalizasyon sorunlarını ortadan kaldırdık. EDS sistemi ile trafik kazalarını neredeyse sıfıra indirdik. Güneş enerji santrali ile belediyemizi kar eder hale getirdik.
Daha yapacak çok işimiz var. Yeni projelerimizle Kazım Karabekirimizi kalkındırmak, daha yaşanır bir hale getirmek için yeniden destek ve dualarını istiyorum.
Biliyorsun. Kazım Karabekire en iyisi yakışır." ifadelerine yer verdi. Başkanın video mesajı Kazımkarabekir halkında büyük beğeni topladı.

Editör: Özgür CAN