Karaman'da herkes bu kampanyaı konuşuyor..

Reklam anlayışında patron çıldırdı diye bir klasik reklam anlayışı vardır. Bu deyimin bir örneğini de Karaman Opet Yurtpet Petrol sahipleri için kullanılabilir. Kısa zamanda Karaman halkının güvenini kazanan Opet Yurtpet düzenlemiş olduğu haftanın her günü  kampanyalı Lpg fiyatını bir daping daha yaparak 3,50 Tl'ye düşürerek Karaman'da yer yerinden oynattılar.

Hizmetse hizmet , kampanyaysa kampanya  işte böyle olur diyerek Hamidiye Mahallesi İbrahim Öktem Caddesi Üniversite yolu üzeri İl Özel İdaresi Karşısındaki Opet Yurtpet Petrol de bu gidişler kampanyaların bitmeyeceğini  gösteriyor. Kısacası bu kampanya insanı gaza getirir..Bu güzel kampanyadan faydalanmak için Hamidiye Mahallesi İbrahim Öktem Caddesi Üniversite yolu üzeri İl Özel İdaresi Karşısı Opet Yurtpet Petrole tüm Karaman halkı davetlidir.   

İşte firmanın reklam duyurusu:

Duyduklarınıza inanamayacaksınız..

Herkes tarafından sabırsızlıkla beklenen kaliteyi ucuza alma fırsatı oluşturan Aygaz Otogaz Kampanyaları Opet Yurtpette  Devam Ediyor..

1 gün , 3 gün  5 gün değil haftanın  her günü Aygaz Otogaz Opet Yurtpette sadece ama sedece 3,50Tl .. evet evet yanlış duymadınız sadece 3,50 TL.

Gel abi gel…. Sende Opet yurpet aygaz kampanyasına gel….

Aracınız deposunu  fullemekse işiniz Opet Yurtpet Petrolleri tam yeriniz..

Opet Yurtpet pertol,  kalitenin ve güler yüzün adresi

Adres: İl özel idare karşı

Merkez Karaman

Editör: TE Bilişim