Kültürümüzde bu önemli kararı herkese duyurmak için; söz, nişan, düğün gibi çeşitli merasimler yapılır. Bu merasimlerin ilki ve en önemlisi hiç şüphesiz söz merasimidir. Elbette ki bu özel merasimin birçok farklı detayı var. Organizasyon, kıyafet, davetliler ve en önemlisi de söz hediyelikleri. 

Evet günümüzde söz, nişan, düğün gibi merasimlerin olmazsa olmazı hediyeliklerdir. Eğer sizin de yakın zamanda söz merasiminiz varsa ve henüz davetlilere sunacağınız bir söz hediyeliğiniz yoksa Muhiku’nun bu konuda beklentilerinizi tamamen karşılayacağını söyleyebiliriz.

Geniş hediye çeşitliliğine günden güne yenilerini ekleyen Muhiku’da birbirinden yenilikçi söz hediyelikleri var. Üstelik bu söz hediyelikleri sanılanın aksine oldukça modern ve yenilikçi. Siz de biliyorsunuz ki günümüzde söz hediyeliği adı altında satılan pek çok hediye oldukça sıradan. Dağıtıldığı ilk andan itibaren bir köşede unutulan bu hediyeleri bizce de tercih etmemelisiniz. Bu sıradan ve bir köşede unutulan hediyeler yerine Muhiku’nun sunduğu uygun fiyatlı, yenilikçi ve işlevsel hediyelikler sizin için daha doğru bir seçim olacaktır.

Üstelik Muhiku’nun sunduğu hediyelerin tamamen size özel tasarlandığını da söylemeden geçmeyelim. Kişiye özel bir şekilde hazırlanan bu şık hediyelikler uygun fiyat aralığı ile de bütçenizi asla zorlamaz. Dilerseniz siz de oldukça kısa bir sürede tasarlanarak tarafınıza ulaştırılan bu eşsiz hediyeliklerle söz merasiminizi unutulmaz kılabilirsiniz. Böylece en özel gecenizde sizi yalnız bırakmayan davetlilere sıradan bir hediyeden ziyade çok daha zarif bir hediye ile hoş geldin diyebilirsiniz.

Kurumsal Hediye Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal hediyeler; şirketlerin farkını ortaya koyan en önemli detaylardan biridir. Şirket çalışanlarının motivasyonunu yükseltmek, iş ortaklarınızla aranızdaki iletişimi bir adım ileriye taşımak, müşterilerinize teşekkür etmek gibi pek çok farklı sebepten başvuracağınız kurumsal hediyeler küçük büyük her şirketi öne çıkarır.

Siz de biliyorsunuz ki düşünülerek alınmış bir hediye kişinin hem motivasyonunu yükseltir hem de kendini değerli hissettirir. Bu nedenle yoğun bir tempoda gece gündüz demeden çalışan ekip arkadaşlarınız için değerlendirebileceğiniz kurumsal hediyeler şirketiniz için atacağınız en doğru adım olacaktır.

Kurumsal hediye denince akla gelen Muhiku’nun bu süreci en pürüzsüz şekilde yönettiğini biliyor muydunuz? Yenilikçi hediyeleriyle hayata değer katan Muhiku’nun sunduğu kurumsal hediye hizmeti şirketleri fazlasıyla memnun eder. Tamamen kurumunuza özel hazırlanan bu hediyeler makul fiyat aralığı ile de şirket bütçenizi sarsmaz. Tabii kurumsal hediye sürecinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da var.

Eğer siz de hediye sürecinizin pürüzsüz bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız öncelikle nasıl bir hediye istediğinizi belirtmelisiniz. Eğer hediyelerinizi belirlediyseniz Muhiku’nun kurumsal satış ekibi hediye sürecinizin çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Bunun yanı sıra sizinle kısa sürede iletişime geçilsin istiyorsanız Muhiku’nun kurumsal iletişim formunu doldurmayı da ihmal etmemelisiniz.

Sizi 2 saat içerisinde arayarak ihtiyaçlarınızı öğrenen kurumsal satış ekibi süreç boyunca size her türlü desteği sağlar. Farklı sektörlerde alanında en iyi 3500’den fazla markayı mutlu etmeyi başaran Muhiku’nun hazırlayacağı kurumsal hediyelerin şirketinizi bir adım öteye taşıyacağından hiç şüpheniz olmasın.

Bunun yanı sıra Muhiku’nun 50’den fazla kategorideki 2125 çeşit ürünü hediye seçimi aşamasında sınırları ortadan kaldırır. Eğer aklınızda bir hediye varsa Muhiku’nun kurumsal satış ekibi aklınızdaki hediyeyi hızlıca prototipleyip numuneyi tarafınıza gönderir. Kısacası bu süreçte her şey sizin ve şirketinizin istekleri doğrultusunda ilerler.

Şimdi siz de her amaca yönelik yüzlerce hazır hediye içerisinden şirketinize özel seçimler yaparak sürecinizin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Muhiku Çiçekleri ile Bahar Tazeliği Kapınızda!

Bahar tazeliğini yaşam alanlarınıza taşımaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise sizi Muhiku çiçekleri ile tanıştıralım. Çiçeklerin yaşam alanlarına kattığı enerjiyi ve güzelliği bilmeyen yoktur. Renkleri, yapıları ve kokuları ile herkesi kendine hayran bırakan en güzel çiçekleri Muhiku’dan temin edebilirsiniz.

Günümüzde kendini şımartmak veya sevdiklerine güzel bir sürpriz yapmak isteyen herkes ilk olarak çiçeklere yönelir. Çünkü çiçekler, her koşulda insanın yüzünü güldüren en güzel jestlerdendir. Bunun yanı sıra çiçekler kimi için de benzersiz bir dekorasyon ürünüdür. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku, sunduğu birbirinden zarif çiçek türleri ile aradığınız çiçeği size sunar.

Diyelim ki yakın zamanda arkadaşınızın kalbini kırdınız ve onun kalbini tekrar kazanmak için türlü yollar arıyorsunuz. Bizce bu arayışa bir son vererek Muhiku çiçeklerine yönelmeniz atacağınız en doğru adım olacaktır. Çünkü siz de biliyorsunuz ki çiçeklerin kırılan kalpleri onarabilme gibi bir özelliği de vardır.

Ya da yeni bir eve taşındınız ve evinizin boş bir köşesini en güzel çiçeklerle süslemek istiyorsunuz. İşte bu noktada da imdadınıza Muhiku’nun bahar tazeliğini derinden hissettirecek çiçekleri devreye giriyor. Evinize bambaşka bir hava katacak olan bu çiçekler, makul fiyat aralığı ile de herkesi mutlu ediyor.

Eğer siz de alacağınız çiçeklerle bahar tazeliğini evinize taşımak istiyorsanız çok düşünmenize gerek yok. Şimdi siz de Muhiku’nun birbirinden eşsiz çiçekleri içerisinden gönlünüzce bir seçim yaparak aldığınız çiçeklerin kısa sürede kapınızı çalmasını sağlayabilirsiniz.

Editör: Özgür CAN