Saadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mehmet Karakaş, Karamanlılara umut dolu bir gelecek vadediyor. Karakaş, "Gençlere umut olacağız, hep birlikte mutlu olacağız" diyerek Karaman'ı geleceğe taşımak için yola çıktıklarını söyledi.

Karakaş'ın Hedefleri:

  • Gençlere Umut: Karakaş, gençlere yönelik eğitim ve iş imkanlarını artırmayı, onları Karaman'da mutlu ve umutlu bir geleceğe hazırlamayı hedefliyor.
  • Mutlu Bir Şehir: Karakaş, Karaman'ı daha yaşanabilir bir şehir yapmak için çalışacağını, tüm Karamanlıların mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabileceği bir ortam oluşturmayı planlıyor.
  • Büyükşehir Karaman: Karakaş, Karaman'ın büyükşehir olması için gerekli çalışmaları yapacağını, şehrin hak ettiği yatırımları almasını sağlayacağını dile getiriyor.

Karakaş'ın Mesajı:

"Karamanlılar, biz Karaman'ı geleceğe taşımak için yola çıktık. Gençlerimize umut olmak, hep birlikte mutlu olmak için çalışıyoruz. Karaman'ın büyükşehir olması için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Karaman'ı hak ettiği yere taşımak için 1 Nisan'da bize yetki verin."

Editör: Özgür CAN