Tuncay Yurtsever: Gazetemize açıklamada bulunan Yurtsever şu ifadeleri kullandı:
"Müşterilerimize, yenilikçi çözümler üretebilmek ve ihtiyaçlarını ekonomik olarak karşılayabilmek için tecrübeli ve alanında uzman personelimizi, dinamik altyapıyla destekledik. Çağdaş bir bakış açısıyla portföyümüze ürün ve hizmet çeşitliliğini, rekabetçi fiyatlar ile sunmayı görev edindik. Niyetimiz, işletmelerin risklerine uygun poliçeler vasıtasıyla azaltmaya yönelik çalışmalar yapmak, işletmelere ve belirli meslek mensuplarına klasik teminatlar ile birlikte özel ürünler sunmak, projelere yönelik çözümler geliştirmek olarak belirledik.
İnsanlar kazançlarını yatırıma dönüştürüyorlar. Araç ve ev alarak kazanımlar elde ediyorlar. Elde edilen mal varlıklarının, değerlerin korunmasının tek yolu si…
 Tuncay Yurtsever: Yolculuk sırasında değeri yüksek bir araçla kazaya karışıldığı durumlarda ortaya çıkan masrafın belli bir kısmı trafik sigortası tarafından karşılansa da kalan yüksek tutarının kişiler tarafından karşılaması gerekiyor.

Böyle bir durumda devreye giren İMM sayesinde yüksek hasar tutarı sigorta şirketi tarafından karşılanarak sigorta sahibinin maddi kayıpları minimuma indiriliyor.

Bunun yanında, İMM, kaskonun sağladığı güvenceyi de genişletiyor.Teminatlar araç fiyatları artmasından dolayı düşük kaldığından Müşterilerimize imm sigortasını öneriyoruz."


Trafik ve kasko fiyat teklifinde bulunabilinmesi için ruhsat resminin whatsapp üzerinden 05382023870 nolu iletişim numaramıza gönderilmesi yeterlidir

Editör: Özgür CAN