31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nin Akçaşehir adayı olan Soner Yeşildaş, Akçaşehir halkının takdirini ve sempatisini toplamaya devam ediyor. 
Adaylığının açıklandığı ilk günden itibaren yoğun bir tempoyla çalışmaya başlayan sevilen isim, Akçaşehir'i karış karış gezerek dert dinliyor, çözüm üretiyor, projelerini anlatıyor. 
Akçaşehir çevresinde küçükbaş hayvancılıkla uğraşan vatandaşların yoğun olarak yaşadığı Ören ve İmamlar obalarını ziyaret eden Yeşildaş vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Yalnızca seçimden seçime değil, her zaman halkın içinde olacağını, bütün sorunların üstesinden de yine Akçaşehir halkıyla birlikte geleceklerini ifade eden Belediye Başkan Adayı Soner Yeşildaş, 
"Sokak sokak, oba oba geziyor, nakış nakış işliyoruz. Biz Akçaşehir'e inandık, Akçaşehir de bize inandı. Daha yaşanabilir, daha sorunsuz, daha modern bir Akçaşehir için çıktığımız bu kutlu yolda bize destek olan, hanelerini ve gönüllerini açan tüm hemşehrilerime teşekkür ederim. Sözümüz söz. Akçaşehir hizmete doyacak. Kazanan Akçaşehir olacak" diye konuştu. Başkan Adayı Yeşildaş'ın projeleri arasında Kapalı Hayvan Pazarı, Modern Et ve Süt Entegre Tesisleri gibi, özellikle hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren başlıklar var.

Editör: Özgür CAN