Karaman Olay Haber Sitesi Sahibi Faruk Oflaz, Rabia Cihan ile Dünya Evine Adım Attı. Davetlilerin Katılımıyla Unutulmaz Bir Düğün Merasimi Gerçekleşti.

Karaman'ın önde gelen haber sitesi sahibi Faruk Oflaz ve Rabia Cihan, Düğün Park Butik Salonu'nda görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Çok sayıda davetlinin iştirak ettiği bu özel günde, sevinç ve mutluluk dolu anlar yaşandı.


Nikah Şahitliğini Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver Yaptı
Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, çiftin nikah şahitliğini gururla üstlendi. Düğüne katılan diğer önemli isimler arasında Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Aslan, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Bayır, CHP İl Başkanı Ayşegül Yıldız, Karaman Gazeteciler Cemiyet Başkanı K. Önder Demirkollu, gazeteci arkadaşları ve birçok seçkin siyasetçi yer aldı.


Bu anlamlı birlikteliğe tanıklık eden tüm davetliler, gelin ve damada sonsuz mutluluklar dileyerek bu özel günü coşkuyla kutladılar.


Çiftlerimize ve aileleri Düriye Cihan, Gökhan Cihan, Alperen Cihan, Fatma Oflaz ve Kemal Oflaz'a Karamandan.com ailesi olarak tebriklerimizi iletiyoruz

Karaman Olay haber sitesinin sahibi Faruk Oflaz ve sevgili Rabia Cihan çiftine, evliliklerinin ilk adımında en içten dileklerimizi iletiyoruz. Bu özel günde, sevdikleriyle birlikte güzelliklerle dolu bir ömür geçirmelerini temenni ediyoruz. İkilinin birbirlerine olan sevgisi ve dayanışması, hayatın tüm zorluklarını birlikte aşarak mutlu bir yuva kurmalarını sağlayacak güçte olsun. Yeni hayatlarında her daim birbirlerine destek olmalarını ve sevgiyle dolu bir gelecek inşa etmelerini diliyoruz. Evlilikleri boyunca birlikte nice güzel anılar biriktirmeleri dileğiyle...

Editör: Özgür CAN