Kastamonuspor, evinde Karaman Futbol Kulübü'nü 3-2 mağlup etti
Maç Detayları
Kastamonuspor, TFF 2. Lig Kırmızı Grup'un 17. haftasında evinde konuk ettiği Karaman Futbol Kulübü'nü 3-2 mağlup etti. Maçın hakemleri Özgür Reha Alıcı, Uğur Önay ve Ferhat Çalar'dı.

Oyuncu Kadroları
GMG Kastamonuspor'un kadrosunda Ramazan Keskin, Zahit Fındık, Alptekin Çaylı, Okan Eken, Yusuf Türk, Abdulaziz Solmaz, İ. Kubilay Yavuz, Yasin Başaytaç, Oğuz Yılmaz, Umut Erdem, Abdullah Yiğiter, Mustafa Berkay Aydeniz, Yiğitali Bayrak, Ali Akkuş ve Yalçın Kılınç yer aldı. Karaman Futbol Kulübü ise Hayrullah Mert Akyüz, Mete Yıldız, Furkan Özcan, İbrahim Can Köse, Oktay Balcı, Erdem Dikbasan, Yılmaz Daler, Emircan Tekin, Anıl Batın Aydın, Onur Taha Takır, Ömer Faruk Gümüş, Özcan Aydın, Ahmet Karademir ve Sinan Georg Kurt ile mücadele etti.

Maçın Golleri ve Kartlar
Maçın golleri Kastamonuspor'dan Okan Eken (dk. 42), Yusuf Türk (dk. 57 ve 63) ve Karaman Futbol Kulübü'nden İbrahim Can Köse (dk. 14) ve Oktay Balcı'dan (dk. 18) geldi. Sarı kartlar ise Kastamonuspor'dan Yalçın Kılınç, Abdulaziz Solmaz, Ali Akkuş ve Karaman Futbol Kulübü'nden Mete Yıldız, Oktay Balcı, Erdem Dikbasan, Yılmaz Daler'a çıktı.

Editör: Özgür CAN