Cumhuriyet Halk Partisi'nin Karaman Belediye Başkan Adayı Recep Sertçelik, seçim çalışmalarında kullanacağı Seçim Bürosunun açılışını yapmaya hazırlanıyor. Sertçelik'in Seçim Bürosu, 1. İstasyon Caddesi Aktekke Camisi karşısında, Halk Bankası bitişiğindeki Özer Apartmanı'nın alt katında yer alacak. Açılış töreni 24 Şubat Cumartesi günü saat 14.00'te gerçekleşecek.

Tüm Karaman halkını açılışa davet eden Sertçelik, "Büromuz, seçim süreci boyunca halkımızla buluşup, ortak aklı oluşturacağımız mekan olacaktır" dedi. Seçim Bürosunun açılışıyla birlikte, Karamanlılar adaylarıyla tanışma ve projeleri hakkında bilgi alma fırsatı bulacaklar.

Sertçelik, Karaman halkına seslenerek, seçim sürecinde katılımcı bir yaklaşımla bir araya gelmeyi ve ortak çözümler üretmeyi hedeflediklerini belirtti. Seçim Bürosunun, Karamanlıların taleplerini dinleyerek şehrin geleceği için işbirliği yapacakları bir platform olacağını vurguladı.

Seçim sürecinde, Karaman halkının görüşlerini ve taleplerini dikkate alarak şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyen Sertçelik, tüm vatandaşları Seçim Bürosu açılışına katılmaya davet etti.

Editör: Özgür CAN