TFF 3. Lig 2. Grup 9. haftasında Karaman Futbol Kulübü, sahasında karşılaştığı Ayvalıkgücü’ne 3-2 yenilerek ligdeki ilk mağlubiyetini aldı..... TFF 3. Lig 2. grupta yer alan Karaman temsilcisi kendi sahasında ağır darbe aldı. Maç sonucu açıklamalarda bulunan teknik direktör Zafer Hızarcı basın açıklamasından şok açıklamalarda bulundu.

HOCA İSTİFA EDİYOR
Teknik Direktör Zafer Hızarcı'ya istifa edecek misiniz? sorusu üzerine Hizarcı, “Aynen öyle, onu görüşeceğim başkanla. Benim tarzım, yaşantım direnirsin sonuç gelmez tamam. Faktörler olur, hakem faktörleri olur golü vermiş vermemiş hiç önemli değil.”  cevabını verdi.

Hızarcı, “10 kişi kalmış bir rakibe karşı kayıp vermek, kaybetmek, kaybederken de hiç tepki vermeyip dışarıdan içeriye elimizi güçlendirmeyen görüntüler hiç hoşuma gitmeyen, hiç kabul edemeyeceğim şeyler. O yüzden ben Sayın Mehmet Ali Han Başkan, Süleyman Han başkan çok büyük emek veriyorlar. Bu şehrin onlara destek olmaları lazım. Bu şehrin onların yanında olması lazım. Ama ben Zafer Hizarcı olarak bunu hayatta kabul edemem. Süreci yönetiyorum ama çok zorlanıyorum, zorlanırken de artık kendi adıma şimdi başkanla görüşeceğim konuşacağım. Ne yapılması gerekiyorsa kendi adıma onu ben yapacağım. Çünkü ben bunu hayatta kabul etmem kabul eden futbolcular arabasına bindi gitti. Kabul ettiler, onu kabul edecek yapıya sahip bir adam değilim ben. Sonucu ne olursa olsun, ucunda hiçbir şey beklentim olmadan, kayıplarım olabilir umurumda değil” dedi.

LİDER NAMAĞLUP UNVANINI YİTİRDİ
TFF 3. Lig 2. Grup 9. haftasında Karaman Futbol Kulübü, sahasında karşılaştığı Ayvalıkgücü’ne 3-2 yenilerek ligdeki ilk mağlubiyetini aldı.

kaynak: karamandan.com