Büyük Haberleri

Büyük haberleri ve güncel Büyük gelişmeleri, Büyük ile ilgili tüm video, Büyük fotoğrafları ve Büyük haberleri Karaman Haber, Son Dakika Karaman Haberleri sitemizde


Karaman Haber

Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, yaptığı yazılı açıklama ile daha önce açıkladığı projelerini yeniden hatırlattı.

Karaman Haber

Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, Cumartesi günleri kurulan semt pazarını ziyaret etti. '' Burası Hindistan Değil''

Karaman Haber

Karaman'da ilk defa 10 Ocak Çalışan Gazeteciler için düzenlenen 'Santranç Turnuvası '' büyük bir coşku ile sona erdi...

Karaman Haber

Karaman'a ,özellikle konaklama sektöründe büyük yatırımları olan İbrahim Uysal Ankara Üniversitesi ile protokol imzaladı...

Karaman Haber

Milli Eğitim Tarafından Düzenlenen Sınav Ücretlerinin Geneline 3 Ay Önce Ara Zam Gelmesine Rağmen Tekraren Büyük Zam Yapıldı

Karaman Haber

Karaman'da esrarengiz olay! Elektriği kesip kapıyı kırdılar, tüm ayakkabıları çaldılar.. Büyük paraların toplanarak kurulan kameralar sadece süs mü ?

Karaman Haber

İyi Parti Karaman yönetimi bugün bir basın açıklaması yaparak iktidarı terör örgütleriyle mesajlaşıyor iddiası , büyük tepkilere yol açtı.

Karaman Haber

Biraz geç kalınmış olsada Türkiye genelinde olduğu gibi Karaman'da da gıda denetim seferberliği halktan büyük beğeni almaya devam ediyor.

Karaman Haber

Mesut Soyfidan seçimden sonra ilk açıklama yaptı, Seçimin kazananı oylarını katlayan Büyük Birlik Partisi, mağlup olanı oy kaybedenlerdir.

Karaman Haber

Karaman’da yaşayan Ramazan Uysal, yaklaşık 6 aydır kayıp olan 27 yaşındaki oğlu Ahmet Uysal’ı umudunu yitirmeden arıyor.