Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan adayı Elif ÇELİKTAŞ sosyal medya üzerinden kendisine ulaşan ve "Sizi evimde ağırlamak isterim başkanım diyen Seher ÇAKI’nın davetini geri çevirmedi.

Sosyal medya başta olmak üzere vatandaşlarımız tarafından gelen bütün öneri, yorum ve talepleri okuduklarını ve dikkate aldıklarını belirten Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan adayı Elif ÇELİKTAŞ mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

ÇELİKTAŞ, "Seher Hanımın daveti bizi oldukça memnun etti. Sosyal medyadan yaptığı davet üzerine kendilerini kırmayarak mahalle sakinleriyle bir araya geldik. Seher Hanım ve komşularının isteklerini dinledik. Erbakan Hocamızın bize öğrettiği gibi "gönülden gönüle yol vardır". Biz de Hocamızın sözünü kendi gözlerimizle görüyoruz. Hemşerilerimizin gönül kapısını açtıysak ne mutlu bizlere! Bize evlerini ve gönül kapılarını sonuna kadar açan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi.

Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Elif ÇELİKTAŞ’a davetini kırmadığı için teşekkür eden Seher ÇAKI ise, "Başkanımıza teşekkür ediyorum. Beni ve komşularımı kırmadı ve gelip sorunlarımızı, isteklerimizi dinledi." diye konuştu.

Editör: Özgür CAN