SERTÇELİK: “Sorunları Biliyorum, Birlikte Çözeceğiz!”
Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Recep SERTÇELİK, seçim çalışmalarını, dolmuş duraklarını ziyaret ederek sürdürdü. Karaman’da şehir içi yolcu taşımacılığı yapan dolmuş duraklarını ziyaret eden CHP heyetinde İl Başkanı Ahmet Recai EVCEN, Merkez İlçe Başkanı Mustafa MUT ve Belediye Meclis Üyesi Adayları da hazır bulundu.
Dolmuşçu esnafı, içinde bulundukları ortamı ve yaşadıkları sorunları aktardılar. Ekonomik olarak zor durumda olduklarını ve sürekli zarar ettiklerini belirten Dolmuş Esnafı, bu yüzden hatlarda birçok dolmuşun çalışmadığını, önemli bir sayıda şoförün de işsiz kaldığını belirtti.
CHP Karaman Belediye Başkan Adayı Recep SERTÇELİK; “aranızda dolmuş sahibi ve şoför olarak çalışan birçok yakınım ve tanıdığım var. Bundan dolayı sorunlarınızı, aday olmadan önce de biliyordum. Karaman’da hiç kimsenin zarar görmesini istemiyoruz. Belediye Başkanı seçildiğimde, dolmuşçu esnafı ve Belediye, diyalog içerisinde olacağız. Karşılıklı olarak anlaşarak, Karaman halkının, Belediyenin ve dolmuşçu esnafının zarar görmeyeceği bir çözümü birlikte bulacağız ve hayata geçireceğiz” dedi.

Editör: Özgür CAN