Bugün bir basın toplantısı düzenleyen Hollanda Karaman Dernekleri Federasyonu Toplantısında Başkan Arslan toplantıya hiç bir Karaman idari makamlarından bir temsilcinin katılmaması üzerine sitem dolu sözler söyledi . Bu yüzden de morallerin düşük olması gözlerden kaçmadı.

Karaman STK Temsilcileri, Turizmciler ve Muhtarlar Hollanda Fuarı Hakkında Bilgilendirildi
Başkan Zekeriya Arslan, Katılımcılarla İlgili Detayları Paylaştı
Hollanda Karaman Dernekleri Federasyonu (HOKAF), Hollanda'da düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Karaman sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, turizmciler, muhtarlar ve gazetecilerin katıldığı toplantıda HOKAF Başkanı Zekeriya Arslan, 25-27 Aralık 2023 tarihlerinde Hollanda'da gerçekleştirilecek fuar hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Zekeriya Arslan yaptığı konuşmada fuarın düzenleneceği alan ve katılımcılarla ilgili ayrıntılı bilgiler aktardı. Karamanlı sanatçılar Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş'un da fuara katılacağını belirten Arslan, Karaman'daki firmaları, sivil toplum kuruluşlarını ve kurumları fuara davet etti.

Başkan Zekeriya Arslan'ın konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı:
Toplantının gerçekleştiği ortamda büyük bir ilgiyle karşılanan Hollanda Karaman Dernekleri Federasyonu toplantısı, fuar hakkında detaylı bilgilendirme ve paylaşımların yapıldığı etkili bir platform oldu. Karamanlılar, gelecek ay düzenlenecek olan Hollanda'daki fuara katılım konusunda bilgilendirilerek, önemli bağlantılar kurma fırsatı elde ettiler.

Fuara Yoğun Katılım Bekleniyor
Fuara ilişkin yapılan açıklamalara göre, Hollanda'da gerçekleşecek olan bu etkinliğe yoğun bir katılım bekleniyor. Fuara, hem Karaman'dan hem de farklı bölgelerden birçok firma, sivil toplum kuruluşu ve kurumun katılması bekleniyor. Aynı zamanda, Karamanlı sanatçıların fuara katılacak olması da etkinliğe ayrı bir renk katacak.

Fuar, Karaman ekonomisi ve turizmi için önemli bir fırsat sunarken, aynı zamanda Hollanda ile Karaman arasındaki dostluk ve iş birliğini de pekiştirecek nitelikte. Fuara katılacak olan firmalar, sivil toplum kuruluşları ve kurumlar, Hollanda'da düzenlenecek olan bu fuar sayesinde uluslararası arenada da kendilerini tanıtma ve işbirliği fırsatı bulacaklar.

HOKAF Başkanı Zekeriya Arslan'ın yaptığı bilgilendirme toplantısı, katılımcılar arasında büyük bir heyecan yaratırken, fuarın büyük bir başarıyla gerçekleşeceği beklentisi de arttı. Önümüzdeki yılın Aralık ayında gerçekleşecek olan Hollanda fuarı, şimdiden büyük bir ilgiyle takip ediliyor ve katılımcılar arasındaki heyecan her geçen gün daha da artıyor.

Editör: Özgür CAN