Akçaşehir'Kasabası'nda heyecan dolu bir gün yaklaşıyor! Cumhuriyet Halk Partisi CHP Akçaşehir Belediye Başkan Adayı, 25 Şubat Pazar günü yapılacak olan seçim bürosu açılışı için tüm halkı davet ediyor.

Demokratik sürecin önemini vurgulayan bu önemli etkinlikte, Akçaşehir halkı adaylarını ve politikalarını yakından tanıma fırsatı bulacak. Seçim bürosu açılışına katılacak olanlar, adayın vizyonunu, hedeflerini ve topluma olan taahhütlerini ilk elden öğrenme şansını yakalayacaklar.

Adayın destekçileri ve yerel halk, 25 Şubat Pazar günü açılışın yapılacağı yer adresinde buluşacaklar. Adayın seçim kampanyası ekibi, etkinlik boyunca konuklarına sıcak bir karşılama sunmayı ve katılımcıların sorularını cevaplamayı planlıyor.

Bu açılış etkinliği, yerel topluluğun sesini duyurması için bir fırsat olacak. Tüm Akçaşehir halkı, seçim bürosu açılışına katılarak demokratik sürece katkıda bulunabilir ve gelecekteki yerel yönetim hakkında bilgi sahibi olabilir.

Seçim bürosu açılışına katılmak isteyenler için detaylı bilgi almak ve etkinlik hakkında sorular sormakbilmek için  CHP Akçaşehir Belediye Başkan Adayı Soner Yeşildaş tüm hemşerilerini açılışa davet etti..

Editör: Özgür CAN