Karaman Akçaşehir Belediye Başkanı Soner Yeşildaş’tan Ankara Ziyaretleri
Karaman Akçaşehir Belediye Başkanı Soner Yeşildaş, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Yeşildaş, yaptığı açıklamada kasabayı ilgilendiren konularla ilgili temaslarda bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Ankara'da bulunduğunu belirtti.

Yeşildaş, Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret etti. Görüşme sırasında Akçaşehir'de yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi veren Yeşildaş, Yavaş ile görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Yeşildaş, “Beldemiz için yapmayı düşündüğümüz çalışmalarla ilgili bilgiler verdik, görüş alışverişinde bulunduk. Akçaşehirli hemşehrilerimize selam ve sevgilerini ileten Başkanımıza misafirperverliği ve kasabamıza destek sözü için çok teşekkür ederim. Hatırları var olsun,” dedi.

Bu ziyaret, Akçaşehir'in gelişimi için önemli bir adım olarak değerlendirilirken, Mansur Yavaş'ın kasabaya destek sözü vermesi yerel halk arasında memnuniyetle karşılandı. Başkan Yeşildaş, ziyaretlerinin ve toplantılarının kasabanın geleceği için olumlu sonuçlar doğurmasını temenni etti.

Editör: Özgür CAN