AK Parti Karaman Seçim Koordinasyon (SKM) Başkanı Nazmi Ünlü "Sandıklara sıkı sahip çıkacak, en küçük bir kaçağa, hileye, hurdaya, meydan vermeyecek güçlü bir organizasyon kurduk." dedi.
AK Partili teşkilat mensuplarından sandıklara sıkı sıkıya sahip çıkmalarını söyleyen Nazmi Ünü yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı;
21 yıldır olduğu gibi bir kez daha zafere ulaşacağımızdan şüphe duymuyoruz. Allah'ın izni, milletimizin desteği ve teşkilatımızın gayretiyle 14 Mayıs seçimlerinde hem Karaman’da 3-0 hem de Cumhurbaşkanlığında zafere ulaşacağımızdan şüphemiz yok. Ülkemizin 21 yıldır demokrasi ve kalkınma yolunda elde ettiği kazanımları yeni döneme zemin yaparak Türkiye Yüzyılı'nın kapılarını güçlü bir şekilde aralayacağız. 
SEÇİM SANDIKTA KAZANILIR
Son gününe geldiğimiz bu önemli mücadelenin son dönemeci 14 Mayıs. Cumhur İttifakı olarak inşallah beraberce destan yazacağız. Aylardır bugüne hazırlanıyoruz. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak özellikle il ve ilçe başkanlarımızla, onlarla beraber kadın ve gençlik kollarımızla, milletvekillerimizle, adaylarımızla tek bir an bile kaybetmeden her an sahada olduk. Seçim çalışmalarımızı evde, sokakta, sanayide hasılı şehrimizin her yerinde yaptık. Ama unutmayınız sonunda seçim sandıkta kazanılır. Bunun için sandıklara sıkı sahip çıkacağız. Hiçbir hileye meydan vermeyecek güçlü bir organizasyon kurduk. Bugüne kadar genel merkezimizden mahalle temsilcilerimize, sandık üyelerimize varana kadar uzanan ciddi bir kadromuz var. Sandık müşahidi arkadaşlarımız sabahın ilk saatlerinde sandıklarının başında olacaklar ve sandıklar açılana kadar başından ayrılmadan takip edecekler. Bu ihmale gelmez bir mesuliyettir. Görevli arkadaşların bu konuda hassas olmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatırım. AK Parti'nin 16'ncı seçim galibiyetinin altında inşallah sizlerin imzası olacak.
Bu vesile ile bugüne değil seçim çalışmalarında görev alan tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyor seçimlerin memleketimiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
 

Editör: Özgür CAN