Karaman Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren GOLDDRIP, tarımın önemli bir unsuru olan damlama sulama sistemleri üzerine üretim yapan bir firma. Dikkatle tasarlanmış ekipmanlarıyla çiftçilere sağladığı güvenilir ve kaliteli çözümlerle tanınan GOLDDRIP, özellikle Karamanlı çiftçiler açısından kolay erişim imkânı sunuyor.

Bahar aylarının gelmesi ve tarımsal sezonun hareketlenmesiyle birlikte damlama sulama sistemlerinin bel kemiği niteliğindeki ürünlerde kampanya başlatan firma, cazip fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Konuyla ilgili firmadan yapılan açıklama şöyle;

‘’ Tarımın, bereketli topraklardan tüketime uzanan yolculuğu, özenle planlanması ve kaliteli ekipmanlarla desteklenmesi gereken bir serüvendir. İşte bu noktada, sulama ekipmanlarında güvenilir bir partner arıyorsanız, GOLDDRIP sizin için burada!

Karaman Organize Sanayi Bölgesi'nde, GOLDDRIP adıyla yola çıkan fabrikamız, sulama sistemlerine dair ürünler konusunda çiftçilerin yanında. Ürün sağlamlığı ve satış sonrası desteğimizle Karamanlı çiftçilerimizin, sulama dönemlerini herhangi bir aksilik yaşanmadan geçirmesi için çalışıyoruz. GOLDDRIP olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimiz; emsallerine nazaran daha sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra, hesaplı fiyatlarıyla da tarımsal faaliyetlerinizde uzun ömürlü ve ekonomik çözümler sunar.

Bölge çiftçilerimiz için sadece ürünlerimizin kalitesi ve fiyatı değil, aynı zamanda sağladığımız avantajlar da önemli. GOLDDRIP ile çalışmak, muhatabınıza erişim noktasında da bir adım önde olmanızı sağlar. Kaliteli sulama ekipmanlarımız sayesinde, tarımsal verimliliğinizi artırırken, zaman ve kaynaklarınızı daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Siz de tarımın güvencesi ve verimliliğin anahtarı olan GOLDDRIP ile tanışın, tarımsal faaliyetlerinizdeki potansiyelinizi keşfedin!’’

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 28. Cadde No: 3 / Karaman
GSM: 0545 225 7400


 

Editör: Özgür CAN