Karabaş, ‘’Seçim sürecinin sonuna yaklaşırken, sizlerin verdiği destek ve teveccüh için içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz her buluşma, her sohbet ve her paylaşım, benim için değerli birer tecrübe oldu.’’ dedi.

Sonucun, mahallenin hayrına olmasını temenni ettiğini söyleyen Karabaş, ‘’Mahallemizin geleceği için yola çıktığımız günden beri, sizlerle birlikte olmanın ve mahallemizde yaşayan her bireyin sesi olmanın önemini her zaman vurguladım. Hepimizin ortak paydası olan Başakşehir'i daha yaşanabilir, daha huzurlu ve daha güzel bir yer haline getirmek için çıktığımız bu yolda, sizlerin desteğiyle güçlendikçe güçlendik.

Bugüne kadar her birinize projelerimizi, yapacaklarımızı ve mahallemize dair hayallerimizi anlatmaya çalıştık. Ancak asıl gücümüz, sizlerin bizlere olan inancı ve desteğidir. Her birinizin katkısıyla, Başakşehir'i daha iyi bir yere taşımak için gece gündüz demeden çalışacağımı belirtmek isterim.

Seçim günü yaklaşırken, bir kez daha bana gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ediyor, mahallemiz için hayırlı bir sonuç elde etmeyi umut ediyorum. Sizlerin hizmetkârı olmaktan gurur duyuyorum.’’ Diye konuştu.

Editör: Özgür CAN