Karaman'da yayınlanan bir haber sitesinde yer alan münferit bir olayın ardından duyduğu üzüntüyü dile getiren Yeşildaş, siyasi bir tartışmanın kasaba halkının birlik ve beraberliğini zedelemesine izin vermeyeceklerini vurguladı.

Yeşildaş, Ramazan ayının girmesiyle birlikte kasabada yaşanan seçim sürecinin daha da olumlu bir atmosfer kazandığını ifade etti. Ancak dün iftar saatinde yaşanan bir tartışmanın herkesi üzdüğünü belirten Yeşildaş, bu olayın siyasi bir rant aracı haline getirilmesinin de endişe verici olduğunu dile getirdi.

Kasabadaki huzur ve birlik ortamının bozulmasına müsaade etmeyeceklerini vurgulayan Yeşildaş, bu tür olaylardan nemalanmaya çalışanlara da izin vermeyeceklerini açıkladı. Kasabanın birlik ve beraberlik içinde olduğunu ve bu ortamın korunması gerektiğini belirten Yeşildaş, herkesi sağduyulu olmaya ve gerginlik ortamlarına alet olmamaya çağırdı.

Son olarak, Ramazan ayında herkesin hassasiyetlerine saygı gösterilmesi gerektiğini vurgulayan Yeşildaş, "Biz biriz, birlikteyiz, hep birlikte Akçaşehiriz" diyerek kasabanın birlik ve beraberliğinin önemine dikkat çekti.

Editör: Özgür CAN