Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karaman Belediye Başkan Adayı Recep SERTÇELİK, Karamanspor Futbol Kulübü Başkanı Süleyman HAN ve Karamanoğlu Taraftar Grubuyla Karaman Şehir Stadı'nda bir araya geldi. Taraftarların yoğun sevgi gösterisi eşliğinde yapılan buluşmada SERTÇELİK, duygusal bir konuşma gerçekleştirerek taraftarlara destek sözü verdi.

CHP Karaman Belediye Başkan Adayı Recep SERTÇELİK, Karamanspor Futbol Kulübü Başkanı Süleyman HAN ve Karamanoğlu Taraftar Grubuyla Karaman Şehir Stadı'nda bir araya geldi. Taraftarların coşkulu alkışları arasında konuşma yapan SERTÇELİK, öncelikle kulüp başkanına Karamanspor'a verdiği emekten dolayı teşekkür etti.

SERTÇELİK, taraftarlara hitaben yaptığı konuşmada, "Siz değerli Karamanoğulları Taraftar Grubu, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Ben Recep SERTÇELİK, Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Belediye Başkan Adayıyım. Şunu açık ve net söylüyorum; biz kazandığımızda, Karaman Belediyesi, Karamanoğulları Taraftar Grubunun bir üyesi olacak." dedi.

Taraftarların Karamanspor'a olan sevgi ve desteğini vurgulayan SERTÇELİK, "Gerek sahamızda, gerekse deplasman maçlarımızda her türlü desteği vermeyi şimdiden taahhüt ediyorum. Bu takım Karaman’ımızın aynası, Karaman Futbol Kulübümüzü güzel yerlere getirdiniz. Maçları izliyorum, Karamanoğulları Taraftar Grubu, sahadaki takımla birlikte oynuyor." şeklinde konuştu.

Taraftarların fedakarlıklarını takdirle karşılayan SERTÇELİK, yerel yönetimin Karamanspor'un arkasında olması gerektiğini ve takımın daha güzel yerlere gelmesi için desteklerinin süreceğini belirtti. Halkın takıma verdiği destekten memnuniyet duyduğunu ifade eden SERTÇELİK, taraftarlara teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Recep SERTÇELİK'in Karaman Şehir Stadı'nda gerçekleştirdiği bu buluşma, Karamanspor'a olan destek ve yerel yönetimin futbol kulüplerine vereceği destek konusunda önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. SERTÇELİK'in taraftarlara verdiği destek sözü, Karaman'ın spor ve sosyal hayatının geleceği için umut verici bir adım olarak nitelendiriliyor.

Editör: Özgür CAN