SERTÇELİK, ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Çok anlamlı ve kutsal bir hizmet yapan Uyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ettik. Özel eğitime ve rehabilitasyona muhtaç bireylerimize verilen hizmeti görünce, bir eğitimci olarak duygulanmamak elde değil. O kadar güzel ve kutsal bir hizmet yapıyorlar ki, kelimelerle anlatması çok zor." ifadelerini kullandı.

Belediye yönetimine geldiklerinde, özel eğitim ve rehabilitasyon hizmeti veren kurumlara ve ihtiyaç duyan tüm vatandaşlara destek vereceklerini belirten SERTÇELİK, özellikle mekan konusunda sıkıntılar olduğunu vurguladı. "Kutsal hizmete yaraşır bir mekanı yapıp özel eğitimin hizmetine sunacağız." diyen SERTÇELİK, ziyarette emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Uyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Vahit UYSAL ve kurumda görev yapan özel eğitim öğretmenleri, fizyoterapistler, sağlık ekibi ve yardımcı hizmetler personeline teşekkürlerini sunan SERTÇELİK, hizmetlerinin devam etmesi ve gelişmesi adına destek sözü verdi.

Editör: Özgür CAN