AK Parti, önümüzdeki seçimlere yönelik çalışmalarını hızlandırmak amacıyla Karaman'da bir seçim bürosu açtı. Büronun açılış töreni, parti yetkilileri ve kalabalık bir katılımla gerçekleşti.

Törende konuşan AK Parti Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, Karaman'ın geleceğini şekillendirmek için halkla birlikte hareket edeceklerini vurguladı. Akgün, "Karaman'ı daha da güzelleştirmek ve kalkındırmak için yola çıktık. Halkımızın desteği ile bu hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz" dedi.

Akgün, konuşmasında partinin vizyonunu ve yerel hizmetlerdeki başarılarını da anlattı. AK Parti'nin Karaman'a birçok yatırım kazandırdığını ve hizmet kalitesini artırdığını belirten Akgün, "Halkımıza en iyisini sunmak için çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Seçim bürosunun açılmasıyla birlikte AK Parti'nin seçim kampanyası da hız kazandı. Parti, adayıyla birlikte halka ulaşarak projelerini tanıtacak ve destekçilerini mobilize ederek seçim sürecinde etkin bir rol oynamayı hedefliyor.

AK Parti Karaman Seçim Bürosu, Külah Mahallesi 17. Cadde, Migros arkasında, eski Komşu Mağazası adresinde bulunuyor. Büro, hafta içi her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında açık olacak.

Editör: Özgür CAN