İsmini Rasim Orhan Kütahyalı'nın baş harflerinden alan porgram her hafta gündemi değerlendiriyor ve  söyleyiş eşliğinde bir program gerçekleştiriliyor. Açık söylemleriyle  her zaman gündem olan  Rasim Orhan Kütahyalı son programında da söyledikleri sosyal medyada viral oldu.

Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya yayını olan ''ROk'' yayınında Yeniden Refah Partisi'ni eleştirdi. Kütahyalı, konuşmasında Yeniden Refah'ı sert bir dille eleştirerek, "Ben bunu istiyorum bilmem abi bu ne.. çirkin pazarlık.." ifadelerini kullandı. Ayrıca, Fatih Erbakan'ın Necmettin Erbakan Hoca'ya yönelik sözlerine de değinen Kütahyalı, "28 Şubatı yeni atlatmış Necmettin Erbakan Hocaya neler neler demiş adamla bir oluyorsun.." şeklinde konuştu.

Kütahyalı, İslami kesimin sosyolojisini iyi anlamanın önemine vurgu yaparak, "Eğer Yeniden Refah İstanbul'u kaybederse, tarihe gömülür ve biz demiyelim geçenlerde bir yorumcu dedi, Yeniden Refah Devletin sopasıyla daha karşılaşmadı" şeklinde konuştu. Bu sözler, gündemde tartışma yarattı.

İşte o söyleşi;

Editör: Özgür CAN