AK Parti'nin Karaman Belediye Meclis Üyesi Zekeriya Yarar’ın istifası üzerine yerine geçen Özlem Attar, mazbatasını aldı. Attar, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada, duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Özlem Attar'ın Açıklaması
Özlem Attar, mazbatasını almasının ardından yaptığı açıklamada, "2007’den bu yana gönül verdiğim, üç ayrı il başkanı ile yönetimde görev alıp il başkan yardımcılığı yaptığım Ak Parti’de mazbatamı alıp Karaman Belediyesi Ak Parti Belediyesi Meclis Üyesi olmayı Allah nasip etti. Allah’ım partime ve ilimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin," ifadelerini kullandı.

Siyasi Kariyeri ve Tecrübeleri
Özlem Attar, 2007 yılından bu yana AK Parti'ye gönül vermiş ve parti içerisinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Üç farklı il başkanı ile yönetimde görev almış ve il başkan yardımcılığı yaparak önemli tecrübeler edinmiştir. Bu tecrübelerle birlikte Karaman Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi olarak, Karaman’a ve partisine hayırlı hizmetler yapmayı hedeflemektedir.

Özlem Attar’ın mazbatasını alması, Karaman siyaseti için yeni bir dönemin başlangıcını işaret ederken, Attar’ın bu görevdeki performansı merakla bekleniyor.

Editör: Özgür CAN