Valimiz Sn. Tuncay Akkoyun, Gevher Hatun Anaokulunda öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşarak mutluluklarına ortak oldu.

“Nice başarı dolu yıllara.”

Öğrencilerin karnelerini bizzat eden Vali Tuncay Akkoyun “Bir yıllık emeğin ve gayretin neticesinde bugün karne sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi gönülden tebrik ediyorum. Öğrencilerimize ve eğitim camiamıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu tatiller diliyorum. Tatilde güzelce dinlenmeyi, kitap okumayı ve spor yapmayı asla unutmayalım. Nice başarı dolu yıllara.” şeklinde konuştu.

Akabinde Vali Tuncay Akkoyun, “Tarımda Yaşam Var” Projesi kapsamında öğrencilerin yetiştirdiği bitkilerden oluşan botanik bahçesini gezerek öğretmenlerden yetiştirilen bitkilerin gelişme süreci hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Vali Akkoyun, “İlmek İlmek Kültürümü Dokuyorum” projesi çerçevesinde Anaokulu öğrencilerinin dönem boyunca dokudukları kilimlerin yer aldığı sergide incelemelerde bulundu.

Programa İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı Kd. Alb. Mustafa Çetinkaya, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, kurum amirleri ve veliler de katıldı.

Editör: Özgür CAN