AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Avukat Mevlüt Akgün, saha çalışmalarını sürdürerek, esnafların belediyecilikteki merkezi rolünü vurguladı. Çarşamba ve Perşembe Pazarı esnafını ziyaret eden Akgün, onların taleplerini dinledi ve çözüm odaklı bir yaklaşımla istişarelerde bulundu.
Akgün, esnaflara yapılan ziyaretlerde, pazar tezgahlarını gezip esnaflara hayırlı işler ve bol kazançlar dileğinde bulundu. Sebze-meyve fiyatları, alışveriş hareketliliği ve pazarın genel durumu hakkında esnafla ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.
Akgün, "Karaman'ın her geçen gün daha iyi bir konuma gelmesi için vatandaşların isteklerini dinleyerek çözüm üreteceğiz. Esnaflarımız bölgenin yatırımcılarıdır. Hizmetlerimizi esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirecek ve daha modern, yaşanabilir bir şehir için ortak akıl anlayışıyla hareket edeceğiz. Belediyecilikte esnaf her zaman önceliğimiz olacak. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamında Karaman'ımızı AK Belediyecilikle buluşturmak için ziyaretlerimize devam edeceğiz. Yapacak olduğumuz hizmetlerimizi esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştireceğiz. Belediyecilik açısından esnaflarımız her zaman işin merkezinde olacak " dedi.
Ayrıca, kutsal topraklara doğru yola çıkacak olan Karamanlı hemşehrilerini uğurlayan Akgün, onlardan dua istedi ve Peygamber Efendimize ve ashabına selam götürmelerini rica etti. Akgün "Rabbim niyetlerini kabul etsin, ziyaretlerini makbul kılsın inşallah" dedi.


 

Editör: Özgür CAN