Karaman Fatih Anadolu Lisesi öğrencileri, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlamak için anlamlı bir etkinlik düzenledi. Öğrenciler, 6 Nolu Aile Sağlık Merkezi'ndeki doktorları unutmayarak süpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Çiçeklerle donatılmış olan öğrenci grubu, doktorlara günlerini kutladı ve minnetlerini ifade etti.

Okul Müdürü Hasan Erkan, bu anlamlı ziyaretle ilgili şunları söyledi: "Sağlığımızı emanet ettiğimiz doktorlarımızın ne kadar kutsal bir görevi yerine getirdiklerinin farkındayız. Bu bilinci öğrencilerimize kazandırmak ve onların duyarlılığını artırmak adına bu ziyareti gerçekleştirdik. Öğrencilerimizin özverili çalışmalarıyla düzenlenen bu etkinlik, hem doktorlarımızı hem de sağlık çalışanlarını mutlu etti. Bu anlamlı etkinliğin organizasyonunda emeği geçen biyoloji dersi öğretmeni Esra Kaya Gökçe ve rehberlik servisi öğretmenimiz Ahmet Özyol'a teşekkür ederim."

Öğrencilerin doktorlara olan minnet ve saygılarını dile getirdikleri bu ziyaret, sağlık çalışanlarının özverili ve kutsal görevlerini anlamlandırmak adına önemli bir adım oldu.

Editör: Özgür CAN