Karaman'da 58 yaşındaki tek başına yaşayan kadından 12 Kasım'dan itibaren haber alınamıyor. Acılı aile ATV'nin ünlü programı 'Esrol Erol'da''ya katıldı.
Karaman'ın Ermenek'in Güneyyurt kasabasında tek başına yaşayan Şerife Berişol 25 gündür kayıp. Kayıp kadının kızı ise 22 Kasım tarihinde güvenlik güçlerine bildirildiği öğrenildi. Şerife Berişol'un kızının 6 gündür kayıp annesi Şerife'nin 2 telefon hattına da ulaşamdığını aktardı. Acılı aile yetkililerden yardım istedi.Kayıp Şerife Berişol'un ablası Emine, kardeşinin hayatından endişelenerek Esra Erol'un 'Esra Erol'da' programına katıldı. 

Şerife Berişol'un sevgilisi diye iddia edilen Özgür isimli şahıs'ta Ermenek'ten canlı yayın bağlantısı ile programa katıldı. Özgür'ün kayıp Şerife yüzünden mahkemden ceza aldığı iddia edildi. "Şerife hanımı en son ne zaman gördünüz?" sorusu üzerine Özgür, "Ben en son Şerife Hanımı nisan ayında gördüm. Cezaevinden çıktıktan sonra gördüm" dedi.

Özgür, "ablası, Şerife Hanım eğlenceli mekanlarda garsonların şefi diyor. Bu kadın para karşılığı erkeklerle görüşen bir insan" ifadelerini kullandı.

Özgür'ün açıklamalarından sonra kayıp Şerife'nin ablası Emine, "yalan konuşma, yalan konuşma, yalan söylüyor ya. Yalan söylüyorsun sen, seni ben Ermenek'te gördüm. Yalan söylüyorsun" dedi.

Kayıp Kadın'dan hala haber alınamadı. Şerife Berişol kaçırıldı mı, Kaçtı mı merak konusu? 

Editör: Özgür CAN