Valimiz H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Saribrahim Hanımefendi, şehit Uzman Jandarma Çavuş Ahmet Tuğay’ın ailesini ziyaret ederek taziyede bulundu.
Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı Özel Harekât Tabur Komutanlığında görevi başında geçirdiği kaza sonucu şehit olan J.Uzm.Çvş. Ahmet Tuğay’ın İlimiz Ermenek ilçesine bağlı  Katranlı köyünde yaşayan ailesini evinde ziyaret eden Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, taziyede bulunarak yakından ilgilendiği  şehit ailemizin acılarını paylaştı.

Vali Yardımcısı Fatih Baysal’ın eşi Nilsen Baysal, Ermenek Kaymakamı Fatih Erdoğan’ın eşi Merve Boz Erdoğan  ve İl Jandarma Komutan Yardımcısı Tuncay Caferoğlu’nun eşi Zübeyde Caferoğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette şehitlerimizin emaneti olan ailelerine devlet olarak her zaman sahip çıkacaklarını ifade eden Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, şehit Ahmet Tuğay’a Allahtan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabırlar diledi. 
Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, gerçekleştirilen taziye ziyareti sırasında şehidimizin emaneti olan çoçuklarıyla  da yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.

Editör: Özgür CAN