Karaman'da 21 Nisan tarihinden bu yana haber alınamayan Fatma Erşahin'in akıbeti, ATV'nin popüler programı Esra Erol'da gündeme geldi. Canlı yayında konuşan anne, kızının kaybolmasıyla ilgili endişelerini dile getirdi. Fatma Erşahin'in kayıp olduğu öğrenilirken, annenin ifadelerine göre damadının bu durumun arkasında olabileceği iddia edildi.

Programda annenin dile getirdiği düşüncelere göre, Fatma Erşahin'in damadı tarafından öldürüldüğüne dair şüpheleri aktarıldı. Konuyla ilgili olarak geniş kapsamlı bir soruşturma başlatıldığı ve yetkililerin Fatma Erşahin'in akıbetini öğrenmek için tüm gerekli adımları attığı belirtildi.

Canlı yayında duygusal açıklamalarda bulunan anne, kızının ne olduğunu bilmediğini ve her geçen gün daha fazla endişelendiğini ifade etti. Anne, yardım çağrısında bulunarak kızını bulmak istediğini vurguladı.

Programa telefonla bağlanan Fatma Erşah'in eşi Ali Erşhain ise sabah eşinin yanında olduğunu ve tartıştıklarını belirtti. Eşinin babasının yanına gitmek istediğini söyleyerek kendisini Konya tren garına bırakmasını istediğini aktaran Ali Erşahin, jandarmaya ifade verdiğini ve kayıp ihbarında bulunduğunu açıkladı. Ayrıca eşinin İstanbul'da kiminle görüştüğünü bildiğini ve telefon kayıtlarını çıkarttığını ifade eden Ali Erşahin, bu bilgileri jandarmaya ileteceğini belirtti.

Damat tarafından Fatma Erşahin'in öldürülmüş olabileceği iddiası, olayın vahametini daha da arttırmaktadır. Soruşturma devam ederken, ailenin kayıp olan Fatma Erşahin'i bulma umuduyla bekleyişi sürüyor.

Editör: Özgür CAN