Karaman Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Kemal Boynukalın, Karaman İlinde Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Entegre Altyapılar Olarak Genişleme Alanı Master Planı Ön Fizibilite Raporu projesinin tamamlandığını duyurdu. Bu önemli projenin hayata geçirilmesinde Karaman Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin işbirliği yaptığını belirten Boynukalın, projede görev alan akademisyenlere teşekkür etti.

Projenin yürütülmesinde büyük emekleri olan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nden Prof. Dr. Sefa USTA, Prof. Dr. Hakan CANDAN, Doç. Dr. Murat BAY, Doç. Dr. Namık Kemal ERDEMİR, Dr. Abdulbaki PINAR ve Dr. Serhat ŞAMİL'e özel teşekkürlerini ileten Boynukalın, projeye katkı sağlayan Mevlana Kalkınma Ajansı'na da şükranlarını iletti.

Boynukalın, Karaman Organize Sanayi Bölgesi'nin genişlemesi ve şehre vizyon kazandırması hedefiyle hazırlanan ön fizibilite raporunun Karaman ve ülke için hayırlı olmasını dileyerek, Karaman Valisi Hüseyin Engin SARIİBRAHİM, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet GAVGALI ve Proje Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Selami BALCI'ya teşekkür etti.

Son olarak, Karaman Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Yönetim Kurulu ve personeline de destekleri ve katkıları için ayrıca teşekkür eden Boynukalın, projenin başarılı bir şekilde tamamlanmasında herkesin emeğinin olduğunu vurguladı.

Editör: Özgür CAN