Karşılaşmanın ilk yarısında ev sahibi 1. Lig ekibi boluspor daha etkili göründü ve 11. Dakikada Tolunay Artuç’un golü ile 1-0 öne geçti.
Bu gölden sonra da Boluspor etkili oyununu sürdürdü ve 25. Dakikada bu kez de Batuhan İşçiler’in golü ile skoru 2-0’a getirdi.
2-0’lık skor sonrasında karaman FK oyunda dengeyi sağladı ve özellikle 35-45. Dakikalarda etkili ataklar geliştirdi ancak 3-4 gollük pozisyonları ileri uç adamları değerlendiremedi ve ilk yarı 2-0 ev sahibi Boluspor’un üstünlüğü ile sona erdi.
2. Yarının ilk dakikalarında da ev sahibi ekibinin etkili oyunu vardı ancak daha sonra karaman fk oyunda dengeyi kurdu ve karşılıklı ataklarla gol arasalar da her iki takımda sonuç alamadılar.
67. Dakikada Karaman FK’nın kullandığı korner atışında Anıl Berkan’ı ceza sahası içinde buluşturdu, Berkan’ın şutu yan filelerde kaldı ve bu önemli pozisyonda Karaman FK golü kaçıran taraf oldu.
Karaman FK tecrübeli ev sahibi karşısında ikinci yarıda da birkaç gol pozisyonuna girse de son vuruşlar da etkili olmayınca gol kaydedemedi. Maçın uzatma dakikalarında ise ev sahibi Boluspor’un atağında ceza sahası dışından sert şutu kalecimiz uzandı ve kornere çelerken karşılaşma da bu skor ile ev sahibi Boluspor’un 2-0’lık üstünlüğü ile sona erdi.
Bu skor ile temsilcimiz Karaman FK kupadan elenirken, Boluspor 4. Tura yükseldi.

Editör: Özgür CAN