Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmet kalitesinde yakaladığı başarıyı daha da artırmak için 4 uzman ve 3 pratisyen hekimi kadrosuna dahil etti.
Konuyla ilgili olarak Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr. Halil İbrahim TAŞCI yapmış olduğu açıklamada:

" Sağlık hizmeti sunumunda ciddi bir misyon üstlenen hastanemiz, özellikle doktor kadromuz ile her geçen gün güçlenmeye devam etmektedir. Son olarak sağlık tesisimizde Tıbbi Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Mahmut BAYKAN, İç Hastalıkları Branşında Uz. Dr. Fahriye Merve BALCIOĞLU, Uz. Dr. Hayrunnisa Pektaş ALPSOY, Uz. Dr. Murat GEREN görevlendirilirken Pratisyen Hekim olarak ta Dr. Soner ERDİNÇ , Dr. Ayşegül AY, Dr. Merve YILDIRIM, hekim kadromuza katılarak hastanemizdeki görevlerine başlamışlardır.

Gerek hekim kadrosu gerekse modern tıbbi cihaz desteği ile ekip arkadaşlarımızla birlikte özveriyle hizmet vermekteyiz. Yeni başlayan doktor arkadaşlarımıza görevlerinin hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Editör: Özgür CAN