Boyacıoğlu'nun saha gezisi ve beş yıllık çalışmalarını anlattığı bir sohbet programı düzenlendi. Programa Karaman'da faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarının yoğun ilgi gösterdiği bilgisi verildi. İlk olarak saha gezisi yapıldı ve Doğalgaz Ana Dağıtım Merkezi, Toki Konutları, Futbol Sahası, Kültür Merkezi, yeni açılan su kuyuları ve Güneş Enerji Santrali gibi yatırımlar gezildi. Başkan Boyacıoğlu, bu yatırımların ilçeye kazandırılma sürecini detaylı bir şekilde anlattı.

Belediyede gerçekleştirilen yemekli sohbet toplantısında genel bir değerlendirme yapan Başkan Boyacıoğlu, "Belediye olarak bizim imkanlarımız belli. İlgili bakanlıklar nezdinde girişimlerde bulunarak, isteklerimizde ısrarcı olarak ilçemize yatırımlar getirdik. Güneş Enerji Santrali ve EDS ile belediyemizin gelir kaynaklarını artırdık. İlçemizin doğalgaz ve içme suyu problemlerini ortadan kaldırdık. Yeni dönem için çok daha iddialı projelerimiz var" ifadelerini kullandı.

Programda konuşan İYİ Parti İl Başkanı İsmet Hatipoğlu ise 31 Mart Seçimlerinde iddialı olduklarını belirterek, Kazımkarabekir'de iyi, dürüst ve çalışkan belediyeciliğin devam edeceğini söyledi.

Programa katılan basın mensuplarına teşekkür eden Başkan Boyacıoğlu, öğle yemeğinde Kazımkarabekir'in yöresel yemeği şebit ekmekli pilav ikram etti. Program belediye önündeki fotoğraf çekimi ile son buldu.

Editör: Özgür CAN