Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayı Mahmut Ünüvar, seçim kampanya süresinin tamamlanmasının ardından yayınladığı mesajla bir kez daha gönüllere dokundu.
Ünüvar, ‘’Bir Ramazan gününde sürecin manevi ruhuna uygun ve Yunus’un kardeşlik ve sevgi iklimine yakışır bir kampanya dönemi geçirilmesi temennisiyle yola çıktık. Bu gün Allah’a hamdolsun ki elimizden geldiğince hassasiyet içerisinde tüm Karamanlı hemşerilerimiz ile birlikte hiç kimseyi kırmadan incitmeden sürecin sonuna geldik. Kampanya süresinde gösterdikleri katkı, destek, hoşgörü ve sabırlarından dolayı tüm Karamanlı hemşehrilerime en kalbi duygularla şükranlarımı sunarım’’ dedi.
Sel ve deprem felaketlerinin ardından hassas bir ortamda seçime gidildiğini belirten Ünüvar teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi;
‘’Siyasi hafızamız, bugüne kadar yapılan hiçbir seçimin böylesine kırılgan bir iklimde gerçekleşmediğini söylüyor. Böylesi bir ortamda, yaşanan felaketlere rağmen geleceğe dair umutlarımızın diri olduğunu yansıtmak adına mücadele şuurumuzu ortaya koyduk. Bir ve beraber olduğumuz takdirde her şeyin üstesinden gelebileceğimizi anlattık. Karamanımızın gelecek yıllarına yön verecek, insanımızla hiçbir ayırım yapmadan dayanışma ruhunu canlı tutabilecek, milli ve manevi değerlere odaklanmış, öneri ve işbirliğine açık bir ruhla çalışacağımızı söyledik. 
Arka planında yoğun akademik ve pratik birikimleri barındıran projelerimiz, söylemlerimiz hemşehrilerimiz tarafından benimsendi ve sonucunda Karaman bizleri bağrına bastı. Hemşehrilerimizin artarak devam eden desteği, 12 Mayıs Cuma Günü düzenlediğimiz mitingimizde de kendini muhteşem bir şekilde gösterdi. Bu vesileyle; Köyünden kasabasından, işvereninden çalışanından ve yolundan sokağından sevgi topladığımız Karaman’a minnettarız. Gerek çalışmalarımıza katılarak gerekse dua ve iyi dilekleriyle uzaktan yakından güç veren, heyecanımıza ortak olan ve yürekleri bizimle çarpan tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. 28. Dönem milletvekilliği seçimlerinin memleketimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.’’
 

Editör: Özgür CAN