Özellikle GMG Kastamonuspor maçının ardından yapılan açıklamada, Han, Karaman taraftarının gösterdiği destek için minnettarlığını ifade etti.

6 Mayıs'ta yapılacak olan olağanüstü kongre öncesinde başkanlık görevini bırakmaya hazırlanan Süleyman Han, Karaman Futbol Kulübü'nün gelecek sezon 2. Lig'de mücadele edeceğini hatırlatarak, taraftara teşekkür etti. Açıklamasında, zorluklara rağmen başarıya ulaşmalarında katkısı olan herkese teşekkür etti.

Han'ın açıklamasında, "Sevgili Karamanlı hemşehrilerimiz, Liglerin sona ermesine iki hafta kala, takımımızın önümüzdeki sezonda da 2. Ligde mücadele edecek olmasından ötürü mutluluk duyuyoruz. Bu başarıyı, karşılaştığımız pek çok zorluğa rağmen, belirlediğimiz hedeflere doğru istikrarlı ve onurlu bir yol izleyen futbolcularımıza, teknik kadromuza, kulüp çalışanlarımıza ve her koşulda yanımızda olan Karaman taraftarına borçluyuz. Her birinizin emeği, bu yolculukta paha biçilmezdir. Sizlerle birlikte daha nice başarılara ulaşmayı bu şehir fazlasıyla hakediyor. Teşekkürler, büyük Karaman taraftarı. Sizler olmadan bu başarılar mümkün olmazdı" şeklinde ifadeler yer aldı.

Editör: Özgür CAN