Başkan BOYACIOĞLU:
"Hak Yemedik, Ah Almadık, Hizmet Yaptık"

Kazımkarabekir Belediye Başkanı ve İyi Parti Belediye Başkan Adayı Recep Boyacıoğlu, geçtiğimiz beş yıllık süre boyunca ilçeye bir çok hizmet yaptıklarını, yetimin öksüzün hakkını kimseye yedirmediklerini ve mazlumun ahını alacak hiç bir icraata imza atmadıklarını belirtti.

Başkan Boyacıoğlu gazetecilere yaptığı açıklamada; "2019 yılından bugüne ilçemizde içme suyundan doğalgaza, sosyal yardımlardan güneş enerji santraline kadar bir çok konuda hizmetler verdik. Ülkemizin yaşamış olduğu doğal afetler ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan kaynak sıkıntılarına rağmen hizmetlerimizi aksatmamaya gayret gösterdik. Tüm çalışanlarımızın maaş ve ücretlerini zamanında ödemeye çaba harcadık, herhangi bir mağduriyet oluşmasına meydan vermedik. Kazımkarabekir halkının, tüyü bitmemiş yetimin, öksüzün hakkını Allah'a çok şükür ne yedik ne de kimseye yedirdik. Beyt'ül mala sahip çıktık.

Bu beş yıllık süreçte tam manasıyla şeffaf belediyecilik örneği sergiledik. Allah nasip eder halkımız da teveccüh gösterirse yeni dönemde de aynı anlayışla halkımıza ve ilçemize hizmet edecek, çok daha güzel projelere imza atacağız. Şehr'ül emin olmanın gereklerini dün ve bugün olduğu gibi yarın da yerine getireceğiz. Kazımkarabekirli hemşehrilerim sağ olsunlar bizi iyi tanır. Biz de onların bize olan güvenlerine layık olabilmek için her zamankinden daha çok çalışacağız ve verdiğimiz tüm sözleri yerine getireceğiz." dedi.

Editör: Özgür CAN