Büyük Birlik Partisi Karaman 1. Sıra Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan ve partisinin yönetim kurulu bugün sabah saatlerinden itibaren esnaf ziyaretlerine devam etti.

Sabah saatlerinde esnafları ziyaret edip projelerini anlatmak üzere ekip arkadaşlarıyla beraber sahaya inen Mesut Soyfidan ve ekibi yağmur yağmasına rağmen ara vermedi. Esnafların güleryüz ve samimiyetle karşıladığı Soyfidan, sorunlarını söyleyen esnaflara projelerini anlattı. Vatandaşların milletvekilleri seçildikten sonra Karaman’a bir daha uğramıyor, esnafın ve halkın sorunlarını dinlemiyor diyerek şikayetlerini dile getirmesi sonrası “Milletvekilliği ofisimiz Karaman’da olacak. Burada hem kadın danışmanımız hem erkek danışmanımız sizlerin sorunlarını bizzat dinleyecek. Ben mecliste bulunma zorunluluğumun olmadığı günlerde buradaki ofisten çalışmalarımı yürüteceğim. Hepiniz oraya geleceksiniz. Sıkıntınızı, yaşadığınız problemleri anlatacak ve birinci ağızdan sorunlarınıza çözüm arayacaksınız. Yetkiyi verdiğiniz andan itibaren bizde bu sorunlarla mücadele edeceğiz. Ben esnafımın sesi olacağım, onlar için mecliste mücadele edeceğim. Siyaset ve bürokrasiden önce ben sizlerin vekili olarak oraya gidiyorum. Bundan en ufak bir şüpheniz olmasın.” Dedi.

Proje, samimiyet ve mevcut çalışmalarındaki özveri nedeniyle takdir toplayan çalışkan emekçi vekil adayı Mesut Soyfidan ile ekibine esnaf ödülü verdi.

Büyük Birlik Partisi olarak seçime baraj sıkıntısı olmadan giriyoruz


Seçime sayılı günler kala çalışmalarına tam hız devam eden Büyük Birlik Partisi Karaman 1. sıra milletvekili adayı Mesut Soyfidan ve partisinin yönetim kurulu Taşkaleliler Derneği’ne ziyarette bulundu.

Burada hemşirelerine seslenen Soyfidan, “İlimiz adına hep beraber çalışmak için bu yola baş koyduk. Siz değerli köylülerimin de desteğiyle inşallah çıktığımız bu yolda muzaffer olacağız. Köylünün derdini köylü bilir, işçinin derdini işçi bilir. Atamızın ata yurdu güzel Taşkale’nin bağrından kopan bu evladınızı yine bağrınıza bastığınız için teşekkür ediyorum. Seçimi biz değil tüm Karaman ve tüm emekçiler kazanacak. Sizlerin desteğini arkamda hissettiğim için sahada yorulmuyorum. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun önderliğinde, Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin öncülünde bu seçime baraj sıkıntısı olmadan giriyoruz. Şimdi Büyük Birlik zamanı. Verdiğiniz oylar boşa gitmeyecek. Sizlere hizmet olarak geri dönecek. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum kalın sağlıcakla.” Dedi.

Hemşerilerini unutmayıp ziyarete geldiği için teşekkür eden Taşkaleliler Mesut Soyfidan’ı bağrına basıp sonuna kadar destekçisi olduklarını belirttiler.

Editör: TE Bilişim