Karaman Futbol Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grup'un 27. haftasında Belediye Derincespor'u ağırlamaya hazırlanıyor. Mücadele öncesi TFF tarafından belirlenen hakem kadrosu da netleşti.

Maçı yönetecek olan isim Berkan Çetin olacak. Çetin'in yardımcılıklarını ise Cihad Buyurgan ve Cem Mustafa Akpınar yapacaklar. Maçta 4. hakem olarak İbrahim Elmas görev yapacak.

Karaman FK - Belediye Derincespor maçı 25 Şubat Pazar günü saat 14.00'de Yeni Karaman Stadyumu'nda gerçekleşecek. Futbol tutkunları bu önemli mücadeleyi izlemek için heyecanla bekliyor.

Karaman Futbol Kulübü, kendi sahasında taraftarlarıyla birlikte güçlü performansını sergilemeye hazırlanırken, Belediye Derincespor ise deplasmandan galibiyetle ayrılarak önemli bir sonuç almayı hedefliyor.

Maç öncesi taraftarlar ve sporseverler, heyecan dolu bu karşılaşmayı izlemek için stadyumda yerlerini alacaklar. Türk futbolunun heyecan dolu mücadelesine tanıklık etmek için 25 Şubat Pazar günü Yeni Karaman Stadyumu'nu doldurmaya hazır olun!

Editör: Özgür CAN