yöneticileri, Ermenek Belediye Başkanı Mustafa Bozcu, ittifak ortakları Gelecek Partisi yöneticileri ve Saadet Partisi GİK Üyesi Şaban Şahin ve yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Ermenek Seçim Koordinasyon Ofisi’nin açılışına Ermenekli vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Coşkulu açılışta Ermenek halkı ile CHP milletvekili adayları buluştu, iktidar yürüyüşü için birleşti.

“2018’DEKİ TABLO TERSİNE DÖNECEK”

14 Mayıs seçimleri için yürüttükleri çalışmaları kavga, polemik ve vatandaşı ayrıştıran, kutuplaştıran söylemlerden uzak bir şekilde sürdürdüklerini, tek isteklerinin bu ülkeye barışı, huzuru ve refahı getirmek olduğunu ifade eden CHP Karaman Milletvekili ve Millet İttifakı 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. İsmail Atakan Ünver, “Görüyoruz ki, geçmişten bugüne demokrasi ve özgürlükler konusunda hassasiyet sahibi olan Ermenek halkı da tıpkı bizim gibi düşünüyor. Ermenekli hemşehrilerim 14 Mayıs’ta bu düzeni değiştirecek. Seçimden seçime gelip milletimizi kutuplaştıranlara gereken cevabı sandıkta verecek. 2018’deki tablo tersine dönecek. Ermenek, Millet İttifakı’nı iktidara getirecek, Kemal Kılıçdaroğlu’nu Çankaya Köşkü’ne çıkaracak. Bizim milletimize sözümüz var, bu güzel ülkeye barışı getireceğiz, huzuru getireceğiz, kardeşliği getireceğiz. Huzur içinde, ayrışmadan, ayrıştırmadan yaşayacağız. Millet İttifakı iktidarında Ermenek hakkını alacak.” dedi.

“BARIŞ, KARDEŞLİK VE ZENGİNLİK ORTAKLAŞACAK”

Millet İttifakı iktidarında mağdur ya da yoksul kalmayacağını, devletin tüm gücüyle milletinin yanında olacağını ifade eden 2. Sıra Adayı Yusuf Baştuğ, “14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi ile beraber bu ülkede barış, kardeşlik ve zenginlik ortaklaşacak. Toraslardan çoban ateşini hep birlikte yakacağız. Umutsuzlukları geride bırakıp, aydınlık yarınları inşa edeceğiz. Gençler geleceğe umutla bakacak. Kadınların yüzü gülecek, çocuklarını ve evinin geçimini düşünmek zorunda kalmayacak. Sevgi dolu, huzurlu bir ülkede hep birlikte yaşayacağız.” dedi. Millet İttifakı 3. Sıra Milletvekili Adayı Hasan Ehliz ise, “Ülkemizin sorunlarını çözebileceğimiz bir seçime gidiyoruz. Biz her konuda nasıl çalışacağımızı belirledik. Huzur içerisinde bir seçime sürecini tamamlamak üzereyiz. 14 Mayıs’ta iktidar olacak, memleketimize baharı getireceğiz.” diye konuştu.

Açılışın ardından Millet İttifakı paydaşları Ermenek’te esnafı, vatandaşı, pazarcı esnafını, tekstil işçilerini ve sanayi esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Millet İttifakı iktidarında yapılacak olan çalışmaları anlattı. Milletvekili adayları ve ittifak paydaşlarına yoğun ilgi gösteren Ermenek halkı, 14 Mayıs’ta destek sözü verdi.

Editör: TE Bilişim