Kazımkarabekir Belediye Başkanı ve İyi Parti Belediye Başkan Adayı Recep Boyacıoğlu, belediyenin sahip olduğu arazi üzerinde yapılan TOKİ konutları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Boyacıoğlu, belediyenin Ankara nezdinde gerçekleştirdiği girişimler ve takiplerin sonucunda ilçede bir konut seferberliği başlatıldığını vurguladı.

Başkan Boyacıoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ankara'daki temaslarımız sırasında belediye olarak arazi tahsis edebileceğimizi belirterek toplu konut talebimizi bakanımıza ilettik ve olumlu geri dönüşler aldık. Sonrasında yaptığımız takip ve görüşmeler neticesinde 2023 yılı başında başlatılan toplu konut çalışmaları artık tamamlanma aşamasına geldi ve peyzaj düzenlemeleri yapılmakta. Bu süreçte ilçemize 218 konut ve 4 iş yeri kazandırdık. Bu, ilçemiz ve halkımız için büyük bir kazanım."

Ayrıca Boyacıoğlu, yeni dönem için hazırladıkları farklı bir toplu konut projesine de değindi. "Yeni projemizle ilçemize daha modern ve konforlu konutlar yapacağız." diyen Başkan, Kazımkarabekir'in en iyisine layık olduğunu belirtti.

Kazımkarabekir'in geleceği için yapılan bu adımların önemine vurgu yaparak, vatandaşlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Editör: Özgür CAN