Karaman'da geniş bir kitle tarafından sevilen sayılan  Halıcıoğlu Traktör ve Tarım makineleri şube müdürü Mustafa Gül, Büyük Birlik Partisi’nden Karaman İl Genel Meclisi Üyeliği Adaylığını açıkladı.

“Allah izin verirse bu kutlu yolda desteklerinize talibim”
Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığında düzenlenen tören ile adaylığını açıklayan Mustafa Gül ; Karaman ve tüm çevre köylere hizmet etmek için çıktığı bu yolda destek istedi. Gül açıklamasında; “Saygıdeğer büyüklerim, kıymetli küçüklerim; hizmet etme aşkı ile 31 Mart 2024’te yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için İl Genel Meclisi Üyesi adaylığı başvurumu İl Başkanlığımızda gerçekleştirdim.

Karaman halkına ve tüm çevre köylerimize hizmet etmek için çıktığımız bu kutlu yolda desteklerinize talibim.Rabbim bizleri sizlere mahcup etmesin. Tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar dilerim” dedi.

Mustafa Gül Kimdir;

10 Nisan 1981 yılında Karaman doğumlu Mustafa Gül ilköğretimini Karamannoğlu Mehmet Bey okulunda, ortaokulu Yunus Emre ortaokulunda,Liseyi ise Ticaret Meslek Lisesinde tamamlayan Mustafa Gül, Halıcıoğlu Traktör ve Tarım makine sektöründe Karaman şube müdürü olarak  çalışma hayatına devam etmektedir.

Mustafa Gül evli ve iki çocuk babasıdır..

Editör: Özgür CAN