"Önder Gençlik Buluşmaları", gençlik odaklı bir etkinlik serisidir. Bu buluşmalar genellikle gençler arasında iletişimi artırmayı, fikir alışverişinde bulunmayı, bilgi paylaşımını teşvik etmeyi ve gençlerin sosyal haayta  daha etkin bir şekilde katılımını desteklemeyi amaçlar.

Bu tür buluşmalar, gençlerin bir araya gelerek sorunları tartışmalarına, çözümler üretmelerine, birbirlerinden öğrenmelerine ve birlikte yeni projeler geliştirmelerine olanak tanır. Gençlik buluşmaları genellikle sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler, gençlik dernekleri veya gençlik merkezleri tarafından düzenlenir.

Bu buluşmalar genellikle gençlerin katılımını teşvik etmek için çeşitli etkinlikler, paneller, seminerler, atölye çalışmaları, konferanslar, yarışmalar veya sanatsal etkinlikler gibi çeşitli programlar içerebilir. Ayrıca, gençlerin sosyal ağlarını genişletmeleri ve yeni insanlarla tanışmaları için de fırsatlar sunabilir.

Özetle, Önder Gençlik Buluşmaları gençler arasında iletişimi güçlendirmek, bilgi ve deneyim paylaşımını teşvik etmek ve gençlerinsosyal hayata daha etkin katılımını sağlamak amacıyla düzenlenen etkinliklerdir.

Ayrıca Başkan Abdurrahman EKEN yaptığı  açıklamada;

Karaman Önder Imam Hatipliler Derneği olarak Geleneksel hale getirdiğimiz "4. Gençlik Buluşmamıza " 

Konuşmacımız Abdullah Kalınsazlıoğlu ve 
Ezgi Sanatçısı Osman Gündüz' ün Katılımıyla 9 Mayıs Perşembe Günü gerçekleştireceğiz. 

Programımıza tüm halkımız davetlidir.

KMÜ 15 Temmuz Konferans Salonu 
09 Mayıs Perşembe 2024 
12.30

Editör: Özgür CAN