Kazımkarabekir Belediye Başkanı ve İyi Parti Belediye Başkan Adayı Recep Boyacıoğlu, ilçenin her karış toprağında ve her sokağında izlerinin ve hatıralarının olduğunu belirterek, geçmişten bugüne halklarıyla omuz omuza olduklarını ve memleket için çalıştıklarını ifade etti. Seçim çalışmaları çerçevesinde hazırlanan ve ilçe halkına dağıtılmaya başlanan Seçim Bülteninde Boyacıoğlu, hemşehrilerine seslenerek "Bu Memleket Bizim" başlıklı bir mesaj ile şunları dile getirdi:

"Bu memleket bizim. Her taşında, her karış toprağında, çarşısında pazarında izlerimiz var. Biz burada doğduk, burada büyüdük, burada yaşadık, ömrümüz yettiği sürece de burada yaşayacağız. Gelip geçerken uğrayanlardan, işi düşünce hatırlayanlardan, ikbal peşinde koşarken yolu bu tarafa düşenlerden olmadık. Hep buradaydık. Biz bu topraklara memleket, memlekete de sevda demişiz. Gidecek başka bir yerimiz yok. İnsanlarımızla da kader birliği yapmışız.

Doğumlarda ölümlerde, nişanlarda sünnetlerde, hep yan yanaydık. Memlekete olan borcumuzu ödemek için çok çalıştık, çabaladık. Peki bitti mi? Elbette bitmedi. Daha yapacak çok işimiz, yürüyecek çok yolumuz var. Yetimin, öksüzün hakkını koruyarak, belediyeyi beyt'ül mal bilerek, kaynakları dıpru yerde kullanarak memlekete hizmet etmeye devam edeceğiz. Niyet hayır, akıbet hayır. Gayret bizden, destek sizden, takdir Allah'tan. Haydi, Kazımkarabekir'imizi hep birlikte inşa edelim."

Editör: Özgür CAN